HubSpot All-In-One Marketing - Forms, Popups, Live Chat - en to da translation catalogue (37 entries)

en: We're sorry to see you go
da: Vi er ked af, at du forlader os

en: If you have a moment, please let us know why you're deactivating the plugin.
da: Hvis du har et øjeblik, må du endelig fortælle os, hvorfor du deaktiverer dette plugin.

en: I can't sign up or log in
da: Jeg kan ikke tilmelde mig eller logge på

en: The plugin is impacting website performance
da: Dette plugin påvirker webstedets performance

en: The plugin isn't working
da: Dette plugin virker ikke

en: The plugin isn't useful
da: Dette plugin er ikke nyttigt

en: Temporarily disabling or troubleshooting
da: Midlertidig deaktivering eller fejlfinding

en: Other
da: Andet

en: Submit & deactivate
da: Indsend og deaktiver

en: Skip & deactivate
da: Spring over og deaktiver

en: Select the content type HubSpot Analytics uses to track this page.
da: Vælg den indholdstype, som HubSpot Analytics bruger til at spore denne side.

en: Detect Automatically
da: Slet automatisk

en: Blog Post
da: Blogindlæg

en: Knowledge Article
da: Vidensartikel

en: Landing Page
da: Landingsside

en: Listing Page
da: Listeside

en: Standard Page
da: Standardside

en: User Guide
da: Brugervejledning

en: Contacts
da: Kontakter

en: Forms
da: Formularer

en: Live Chat
da: Direkte chat

en: Email
da: E-mail

en: Settings
da: Indstillinger

en: Lists
da: Lister

en: Reporting
da: Rapportering

en: Upgrade
da: Opgradering

en: HubSpot All-In-One Marketing %1$s requires PHP %2$s or higher. Please upgrade WordPress first.
da: HubSpot All-In-One Marketing %1$s kræver PHP %2$s eller højere. Opgrader WordPress først.

en: The HubSpot plugin isn’t connected right now. To use HubSpot tools on your WordPress site, %1$sconnect the plugin now%2$s.
da: Dette HubSpot-plugin er ikke tilsluttet lige nu. Hvis du vil bruge HubSpot-værktøjer på dit WordPress-websted, skal du %1$tilslutte plugin'et nu%2$s.

en: Dismiss this notice.
da: Afvis denne meddelelse.

en: Hey %1$s,
da: Hej %1$s

en: Have you got 2 minutes to complete %1$sthis survey%2$s about the HubSpot for WordPress plugin?
da: Har du 2 minutter til at udfylde %1$sdenne undersøgelse %2$som HubSpot for WordPress-plugin?

en: We read every response. Your feedback helps our team make the improvements that you need the most.
da: Vi læser alle svar. Din feedback hjælper vores team med at foretage de forbedringer, som du har mest brug for.

en: HubSpot for WordPress Team
da: HubSpot for WordPress-team

en: Thanks,
da: Tak

en: Leave us a review | link opens in a new tab
da: Giv en anmeldelse | link åbner på en ny fane

en: Form
da: Formular

en: Meetings Scheduler
da: Mødeplanlægger
